Kontakty v ČR

pondělí-pátek:  8.00-16.00 hod.
«Zpět    Shlédnuté produkty

PrintE-mail
Skutečný talismanStříbrný chrám Boží Moudrosti, ve kterém byli korunováni byzantští císaři

Křišťálová lebka na minci z ryzího stříbra

Cena za jednotku (kus): 2.317 Kč - 86,50 €
Číslo artiklu: EGUI-181000-1-2009

Často kladené dotazy

Nejslavnější křišťálová lebka byla nalezena v roce 1924 při objevení starobylého mayského města. Její mýtus inspiroval i návrháře mincí.
Crystal Skull je série mincí s třpytivými krystaly Swarovski. Tématem této pozoruhodné mince je VANIDAD, což ve španělštině znamená marnost nebo pomíjivost. Pomocí techniky zpracování „Black Proof“ byl vytvořen na rubu mince luxusní černý povrch a pomocí technologie smartminting dramaticky vynikají červené růže. Na povrch mince je aplikován speciální nátěr, který vytváří efekt stoupajícího kouře opět symbolizujícího pomíjivost všech věcí. Samotná lebka, která vyčnívá z povrchu mince je tvořena krystalem Swarovski, který je složitě vsazen do mince! Velkolepá křišťálová lebka tvoří dokonalý kontrast s vybarvenou čelistí tvořenou vysokým reliéfem.
Mimořádná stříbrná mince je dodávána v kovové krabčce, která byla navržena tak, aby ladila s tématem.

5 dolar • stříbro 999/1000 • 31,1 g • Ø 38,61 mm • Rovníková Guinea, 2018

• Raritní stříbrná sběratelská mince!
  • 1uncová mince z ryzího stříbra!
  • Celosvětová limitace jen 1750 kusů!
  • Poslední kusy s 25% slevou!

Ochrana osobních údajů
Zdraví Vás Muzejní Galerie. Prosím, pročtěte si uživatelskou příručku.