Kontakt
Kontakty v ČR
Tel: 519 322 460
email:
objed@muzejnigalerie.cz

Poštovní adresa:
Muzejní Galerie
P.O. Box 25
690 02 Břeclav

Kontakty v SR
Tel: 031 553 04 62
email:
objednavka@muzejnagaleria.sk

Poštovní adresa:
Múzejná Galéria
P.O. BOX 194
929 01 Dunajská Streda
Slovenská republika

Provozní doba:
pondělí-pátek:  8.00-16.00 hod.

INFORMACIE O KORONAVIRU

Vážený Zákazníku,

touto cestou bychom Vás chtěli ujistit, že i přes epidemickou situaci, Muzejní galerie i nadále očekává a přijímá objednávky, a vynakládáme maximální úsilí, abychom přijaté objednávky věděli co nejdříve doručit na Vaši adresu.

Samozřejmě, vzhledem k opatření vlády a naši společenskou odpovědnost, děláme vše, co je v našich silách, abychom minimalizovali šíření pandemie. Proto většina našich kolegů pracuje z domu a ti, kteří jsou v kanceláři, jsou od sebe přísně odděleni a svou práci vykonávají bez osobního kontaktu.

Navzdory obtížím máme štěstí, protože naši klienti nemusí vycházet z domu, aby se mohli věnovat svému oblíbenému koníčku! Objednejte si on-line, e-mailem nebo telefonicky! Vaše objednávky budou jako obvykle doručeny poštou!

Máme osud ve vlastních rukou, ve velké míře je na nás, a na našem odpovědném chování, jak zvládneme tuto situaci. Pro většinu z nás „izolace“, která může trvat měsíce, není malou zkouškou naší psychicky. Toto jaro a léto před námi však nemusí být pro nás špatnou vzpomínkou. Zpomalení dnešního rušného životního stylu má i svá pozitiva.

Numismatika potřebuje klid a zahloubení. Nadbytečný volný čas nyní umožní sběratelům organizovat, katalogizovat své sbírky a zkoumat mince pod lupou. Je dostatečný časový prostor studovat historii, odbornou literaturu, aktuální hodnotu vzácných sbírek, nejnovější fantastické techniky ražby mincí, nebo na on-line diskuse se sběrateli na internetu. Naštěstí si tohoto zábavného koníčka můžete bezpečně užít i v tomto kritickém období.

Navštivte naši domovskou stránku: http://www.muzejnigalerie.cz/

Prohlédněte si nabídky z aktuální burzy: http://www.muzejnigalerie.cz/aktualni-burza

Informujte se o nejnovějších nabídkách: http://www.muzejnigalerie.cz/novinky

Jedno je jisté: Nucená „izolovanost“ nebude trvat věčně a sběratelé mincí se nebudou nudit ani minutu! Objednávejte z naší webové stránky, zavolejte na náš zákaznický servis, nebo pošlete objednávku e-mailem, naši kolegové jsou Vám k dispozici.

 
Newsletter
Ochrana osobních údajů
Zdraví Vás Muzejní Galerie. Prosím, pročtěte si uživatelskou příručku.